Kurti save – valios triumfas

Šią sėkmės istoriją norisi perteikt visiems. Sėkmės, kuri kuriama sunkiu darbu ir savo asmenybės tobulinimu. Prieš trejus metus sužinojęs, kad Eglė ir Greta steigs „Apeirono“ teatrą Klaipėdoje ir kurs savo spektaklius pamaniau, kad tai skrydžio į Marsą planas.

Titaniškos pastangos įsirengiant patalpas Klaipėdos senamiestyje, autentiškas santykis su teatro žiūrovais, laimėti projektai, didžiulė aistra savo veiklai ir šiandien Lietuvos kultūros ministerijos paskelbta naujiena D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų premijos laureatas ­– trupės Apeirono tetras spektaklis „Uroboras“. Pasak vertintojų, spektaklis atitinka ne tik pagrindinę režisierės D. Tamulevičiūtės premijos idėją – yra novatoriškas nepriklausomų jaunų menininkių darbas, bet ir platesnį šiuolaikinio Europos teatro modelį. Spektaklio dramaturgija kuriama visos trupės, siekiant bendros idėjos išraiškos ir naujo teatrinio vyksmo realizavimo. Spektaklis kalba šiandienai aktualiomis temomis, nagrinėja šiuolaikinio pasaulio ir individo jausenos jame problematiką, nevengiama tiesioginio kontakto su žiūrovu. (www.lrkm.lt)

Vaikų klausiama – kuo būsi užaugęs? Suaugusiam primenama apie asmeninės vizijos svarbą. O vizija paprasta, bet ne prasta būti kūrėju, ne vartotoju; kelti stiprius egzistencinius klausimus ir ieškoti atsakymų į juos ir kaip psichoanalitikas Erichas Fromas sakė: „Pagrindinė žmogaus užduotis – pagimdyti save, tapti tuo, kuo jis gali. Svarbiausias jo pastangų vaisius – jo paties asmenybė“. Visa tai galite pamatyti ir įsitikinti Klaipėdoje. Apsilankykit, susipažinkite ir pažinkite http://apeirontheatre.weebly.com/

Apie spektaklį „Uroboras“ http://www.kulturpolis.lt/menas/scena/teatras-2/apeirono-teatras-per-aspera-ad-astra/

 

0 atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Prisijunkite prie diskusijos
Dalinkitės savo žiniomis drąsiai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.